بازدیدها: 23حجت الاسلام «مهدی فاطمی نیا»، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، افزود: رسانه ظرفیتی عظیم برای فرهنگ سازی ارزش ها در جامعه و مقابله با ضدارزش ها است. امام جمعه رومشکان با بیان اینکه کار خبرنگار فرهنگ سازی و آگاه کردن جامعه است، عنوان داشت: رسانه ها باید در مسیر آگاهی […]

بازدیدها: 23

حجت الاسلام «مهدی فاطمی نیا»، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، افزود: رسانه ظرفیتی عظیم برای فرهنگ سازی ارزش ها در جامعه و مقابله با ضدارزش ها است.

امام جمعه رومشکان با بیان اینکه کار خبرنگار فرهنگ سازی و آگاه کردن جامعه است، عنوان داشت: رسانه ها باید در مسیر آگاهی سازی و رفع مشکلات مردم گام بردارند.

وی به نقش خطیر رسانه ها در آگاهی بخشی و انعکاس رویدادها اشاره کرد و اظهار داشت: رسانه ها حلقه ارتباطی مردم و مسئولان هستند، این نهاد ظرفیتی بزرگ در رساندن مشکلات مردم به گوش مسئولان است.

اساس انقلاب بر مطالبه گری بنا شده است

حجت الاسلام فاطمی نیا مهم ترین مشکل مردم را بیکاری و مشکلات معیشتی خواند و ادامه داد: مردم از مسئولان انتظار دارند که در مقام عمل و به دور از شعار زدگی با فراهم ساختن زمینه اشتغال جوانان در رفع مشکلات معیشتی خانواده و برداشت سد راه ازدواج جوانان اقدامات مؤثری انجام دهند.

وی با تأکید بر اینکه اصحاب رسانه باید به دور از  سیاه نمایی فرهنگ مطالبه گری را در مردم زنده کنند، اذعان داشت: جامعه زمانی زنده و پویا است که مطالبه گر باشد، اساس انقلاب بر مطالبه گری بنا نهاده شده است.

امام جمعه رومشکان با اشاره به وجود مشکلات فرهنگی و اجتماعی در جامعه، خاطرنشان کرد: نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی ایرانی، دوری از غرب گرایی و تجمل گرایی باید در کانون خانواده ها مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار داشت: با تربیت صحیح فرزندان و گرایش جوانان به سمت ارزش ها و باورهای دینی می توان سبب جلوگیری از انحراف جوانان شد.

حجت الاسلام فاطمی نیا افزود: رشد و ارتقای معنویت در جامعه سد راه دسیسه های فرهنگی دشمنان بوده و باید از ظرفیت رسانه در جبهه جنگ فرهنگی به خوبی بهره مند شد