بازدیدها: 5رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای رومشکان از برف‌روبی محورهای این شهرستان خبر داد و گفت: ۴اکیپ راهداری رومشکان در آماده‌باش است.     حسن فاضلیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کوهدشت اظهار داشت: بارش برف در محورهای شهرستان رومشکان از ۴۸گذشته آغاز شده و چهار اکیپ راهداری با هفت دستگاه ماشین‌آلات سبک‌ و سنگین […]

بازدیدها: 5

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای رومشکان از برف‌روبی محورهای این شهرستان خبر داد و گفت: ۴اکیپ راهداری رومشکان در آماده‌باش است.

 

 

حسن فاضلیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کوهدشت اظهار داشت: بارش برف در محورهای شهرستان رومشکان از ۴۸گذشته آغاز شده و چهار اکیپ راهداری با هفت دستگاه ماشین‌آلات سبک‌ و سنگین در حال برف‌روبی و نمک‌پاشی از سطح جاده‌ها هستند.

وی افزود: در ساعت یک بامداد برف‌روبی در محورهای اصلی شهرستان رومشکان انجام شد و تاکنون راه هیچ منطقه‌ای در این شهرستان مسدود نشده‌است.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای رومشکان با اشاره به اعزام نیرو و ماشین‌آلات برای برف‌روبی از محور کوهدشت- کشکان و گردنه ریش‌بُر عنوان کرد: رانندگان در گردنه‌های ریش‌بر، طولکش و محورهای برف‌گیر به تجهیزات زمستانی و زنجیرچرخ مجهز باشند.