نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس گفت: با اعتبارات قطره چکانی تکمیل پروژه محور خرم‌آباد-کوهدشت-زانوگه امکان پذیر نیست و کار انجام نمی شود.

بازدیدها: 30

به گزارش خبرگزاری رومشکان نیوز به نقل از سفیرافلاک، حجت الاسلام محمد رضا مبلغی امروز در بازدید میدانی از محور خرم‌آباد-کوهدشت-زانوگه که با حضور معاون عمرانی استاندار لرستان، فرماندار کوهدشت و جمعی از مدیران کل استانی صورت گرفت، اظهار داشت: کوهدشت محروم‌ترین شهرستان در لرستان و در حوزه راه‌های دسترسی بوده و برخی پروژه های نیمه کاره در این شهرستان وجود دارد که سال ها شروع شده و به سرانجام نرسیده است، ما خواستار تسریع در روند تکمیل این پروژه ها هستیم.

تکمیل پروژه ها با اعتبارات قطره چکانی امکان پذیر نیست
وی افزود: با اعتبارات قطره چکانی تکمیل پروژه محور خرم‌آباد-کوهدشت-زانوگه امکان پذیر نیست و کار انجام نمی شود، بایستی در این راستا اعتبارات مناسبی جذب شده و افزایش یابد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس گفت: هماهنگی هایی با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور انجام شده و در آینده نزدیک طی جلسه‌ای مطالبه عمومی خود را مبنی بر تمایز اعتبار پروژه خرم آباد-کوهدشت-زانوگه از سایر پروژه های راه استان را، ارائه خواهیم داد.