بازدیدها: 115نورالدین درمنان گفت: دستگاههای اجرایی شهرستان رومشکان حق اخذ کپی شناسنامه و کارت ملی از ارباب رجوع را ندارند. به گزارش خبر گزاری رومشکان نیوز؛ درمنان در جلسه شورای اداری رومشکان  ،اظهار کرد: با توجه به بخشنامه استاندار لرستان به اعضای شورای اداری استان در خصوص طرح ملی استعلام برخط مدارک هویتی، کلیه دستگاهها […]

بازدیدها: 115

نورالدین درمنان گفت: دستگاههای اجرایی شهرستان رومشکان حق اخذ کپی شناسنامه و کارت ملی از ارباب رجوع را ندارند.

به گزارش خبر گزاری رومشکان نیوز؛ درمنان در جلسه شورای اداری رومشکان  ،اظهار کرد: با توجه به بخشنامه استاندار لرستان به اعضای شورای اداری استان در خصوص طرح ملی استعلام برخط مدارک هویتی، کلیه دستگاهها مکلفند از طریق بستر الکترونیکی فراهم شده نسبت به استعلام مدارک هویتی اقدام کنند.

اوافزود: مردم جهت ارسال مکاتبات خود به دستگاههای اجرایی می توانند به دفاتر پیشخوان مراجعه و پاسخ را نیز از طریق همان دفتر دریافت نمایند، به همین منظور در راستای اجرای اصل اساسی تکریم ارباب رجوع کلیه دستگاههای اجرایی موظفند با قید فوریت نسبت به ارسال پاسخ نامه های دریافتی از درگاه دفاتر پیشخوان اقدام کنند. 

درمنان تصریح کرد: بر اساس این دستورالعمل  دستگاههای اداری باید از اخذ کپی شناسنامه و کارت ملی پرهیز نمایند.

 او یادآورشد: تیم بازرسی فرمانداری از تاریخ ۲۰ فروردین سال آتی کلیه ادارات را مورد ارزیابی قرار داده و چنانچه دستگاهی نسبت به اجرای این بخشنامه کوتاهی کند از طریق مبادی ذیربط با مدیر مربوطه به عنوان متخلف برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت.

درمنان با تاکید بر تکریم ارباب رجوع خاطر نشان کرد: صندوق نظارت بر عملکرد مدیران در محل فرمانداری نصب خواهد شد، مردم می توانند از این طریق نسبت به اعلام رضایت و یا انتقاد از مدیران شهرستانی اقدام کنند. 

بفرماندار رومشکان گفت:  ما علاوه بر پیگیری نظرات مطرح شده در صندوق، شکایات و یا رضایتمندی مردم را در ارزشیابی مدیران مد نظر قرار خواهیم داد.

او با بیان اینکه شهردار جدید باید در حوزه مدیریت شهری اهتمام ویژه ای داشته باشد ، تاکید کرد: انتظار داریم شهردار جدید  با درایت و برنامه ریزی و با استفاده از همه ظرفیت های قانونی در راستای توسعه و ساماندهی مبلمان شهری چغابل و همچنین رسیدگی به مشکلات پرسنل خدوم شهرداری گام بردارد. 

درمنان ادامه داد: کلیه دستگاهها موظف هستند با قید فوریت مصوبات ستاد سفرهای نوروزی شهرستان را اجرا کنند و باید همه توان خود را بگذاریم که میزبان شایسته ای برای گردشگران و مسافران نوروزی باشیم. 

او بیان‌ کرد: عملکرد ادارات پس از تعطیلات نوروزی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.