مبلغی کاندیدای کمیته‌ی ائتلاف انتخابات کوهدشت و رومشکان شد

نماینده های98

بازدیدها: 1072

بسم الله الرحمن الرحیم

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند
چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند

مردم عزیز طرحان بزرگ (کوهدشت و رومشکان) با سلام و آرزوی عزت و سرافرازی؛

نشان داده اید که روزهای سخت را می توان درکنار هم به جشنی چنان تبدیل کنید که همواره در یادها بماند. این روزها، اشتیاق شما برای معرفی کاندیدای اجماع فراگیر طرهان بزرگ زمزمه هر کوی و برزنی بود.

فرزندان شما، همان کاندیداهای حاضر در صحنه رقابت پس ازروزها بحث و بررسی و با در نظر گرفتن شرایط موجود از جمله ضیق وقت و انتظار تک تک شما، با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از نظرسنجی، جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا مبلغی (مروجی) را به عنوان کاندیدای نهایی اجماع فراگیر طرهان بزرگ معرفی می نمایند.
انتظار می رود همانگونه که مصرانه در فضای مجازی و حضوری خواهان اجماع و اتفاق نظر بودید، اکنون حلقه اتحاد و انسجام خود را تا حصول نتیجه حفظ کرده و برای این پیروزی بزرگ بیش از پیش بکوشید که نصر من الله و فتح قریب.

بر خود واجب می دانیم که مراتب احترام خود را به شخصیت والا و سعه صدر سایر کاندیداها اعم از رد و یا تایید صلاحیت شده و همه ی آن هایی که به دلیل ضیق وقت و شرایط خاص منطقه در جلسات حضور پیدا نکرده اند، ابراز داریم.
قابل ذکر است که برادر عزیز و ارزشی جناب آقای #یونس آزادبخت حسب تشخیص خویش، ضمن احترام به روند اجماع، از حضور در لیست نظر سنجی منصرف گردید.

با احترام فراوان
کمیته مورد اعتماد کاندیداهای اجماع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *