بازدیدها: 4مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با اشاره به توقف چهار خطه رومشکان (بازوند- سوری) گفت: تکمیل این پروژه نیازمند ۱۲ میلیارد تومان اعتبار است. به گزارش رومشکان نیوز؛ رضا خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: طول محور چهار خطه خرم‌آباد- کوهدشت ۸۵ کیلومتر بوده که ۵۶ کیلومتر آن چهار خطه، هشت کیلومتر […]

بازدیدها: 4

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با اشاره به توقف چهار خطه رومشکان (بازوند- سوری) گفت: تکمیل این پروژه نیازمند ۱۲ میلیارد تومان اعتبار است.
به گزارش رومشکان نیوز؛ رضا خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: طول محور چهار خطه خرم‌آباد- کوهدشت ۸۵ کیلومتر بوده که ۵۶ کیلومتر آن چهار خطه، هشت کیلومتر آماده آسفالت و شش کیلومتر آن واریانس است.

وی افزود: علی‌رغم کمبود اعتبارات ملی، این پروژه فعال است و پیشرفت فیزیکی خوبی دارد که امیدواریم با تأمین اعتبارات لازم تا هفته دولت سال آینده بخش عمده آن به اتمام رسیده و به بهره‌برداری برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با اشاره به چهار خطه رومشکان (بازوند- سوری) عنوان کرد: این پروژه به ۱۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که امسال کمتر از این میزان اعتبار برای این پروژه اختصاص داده‌شده است و در حال حاضر پروژه متوقف‌شده است.

وی بیان کرد: چهار خطه خرم‌آباد –پل‌دختر پس از سیل فروردین‌ماه به‌منظور ایمن‌سازی متوقف‌شده است و پروژه مسیر جدید اصلاحی تعریف‌شده که به چهار قطعه تقسیم‌شده است.

خالقی تصریح کرد: قطعه اول این پروژه توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) در حال کار است و سه قطعه دیگر در حال برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار بوده که در صورت تأمین اعتبار، پروژه سرعت بیشتری می‌گیرد چراکه هفت کیلومتر این مسیر را تونل تشکیل می‌دهد.