بازدیدها: 39نماینده مردم شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غم‌انگیزترین حادثه در تاریخ اسلام و بشریت موضوع فلسطین است، گفت: روز قدس روز تقویت‌کننده نیروهای مقاومت در مقابل اسراییل است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از کوهدشت، الهیار ملکشاهی ظهر امروز در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: ما در این زمان باید […]

بازدیدها: 39

نماینده مردم شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غم‌انگیزترین حادثه در تاریخ اسلام و بشریت موضوع فلسطین است، گفت: روز قدس روز تقویت‌کننده نیروهای مقاومت در مقابل اسراییل است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کوهدشت، الهیار ملکشاهی ظهر امروز در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: ما در این زمان باید بصیر باشیم، در سال‌های گذشته مقام معظم رهبری راجع به بصیرت بسیار تأکید فرمودند که مردم باید بصیر باشند، ما علاوه بر چشم سر باید چشم دل هم داشته باشیم.

وی افزود: در هر زمانی ما باید بتوانیم مشکلات آن زمان را بشناسیم و از مسیر هدایت و مسیر مستقیم خارج نشویم، منافقین در دوران ما مشمول بی‌بصیرتی قرار گرفتند، دستور قرآن در خصوص منافقین این است که به آنان سختگیری کنید و جایگاه آنان جهنم و بدترین جایگاه‌هاست.

نماینده مردم شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: گروهی در زمان امام علی(ع) به اسم خوارج متدینین پیشانی بسته‌ای بودند که همه واجبات و مستحبات را انجام می‌دادند، اما اینان کسانی بودند که بصیرت نداشتند. سپاه امام علی(ع) در جنگ خوارج به فرماندهی مالک اشتر تا دوقدمی از بین‌بردن سپاه فتنه و ظلم پیش رفته‌بودند، اما در این زمان قرآن‌ها بر نیزه رفت و مانع از شکست دشمن شدند.

وی بیان کرد: گروه خوارج به روایتی ۱۲هزار بودند، در خارج از شهر در مقابل حضرت علی(ع) و مسلمانان خیمه زدند و پس از حکمیت کشتن مسلمانان را واجب می‌دانستند چون می‌گفتند کسانی که به حکمیت تن می‌دهند کافر هستند، از بین این گروه که بعدها شکست خوردند ابن ملجم مرادی حضرت علی(ع) را در محراب به شهادت رساند.

ملکشاهی گفت: مسیر اصلی مسیر ولایت است و همه باید در پشت سر آن حرکت کنیم، ما باید پشت سر مقام معظم رهبری باشیم، این موضوع را باید دقت کنیم و بصیرت داشته باشیم، ما باید بررسی کنیم چرا بعضی از موضوعات مهم مورد تعرض دشمن قرار می گیرد؟ چرا روحانیت مورد تعرض قرار می‌گیرد، چون روحانیت راهنمای مردم است و مسیر مستقیم را به مردم نشان می‌دهد.

نماینده مردم شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چرا نیروهای مسلح  سپاه ما مورد هدف تخریب دشمن قرار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: سپاه ما نماد« تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّکُم» است، نیروهای مسلح ما رعب و وحشت در دل دشمنان می‌اندازند و به‌همین دلیل سیبل دشمن می‌شوند، هرچند هیچ غلطی نمی‌کنند.

ملکشاهی اظهار داشت: دشمنان سپاه را به‌زعم خودشان در لیست تروریست قرار دادند، این کار آنان موجب انسجام وحدت ملی شد، همه گروه‌ها لباس مقدس سپاه را پوشیدند و این تیری بر چشم آنان بود.

وی با بیان اینکه غم‌انگیزترین حادثه در تاریخ اسلام و بشریت موضوع فلسطین است، افزود: پس از توطئه‌های وسیعی که توسط استکبار جهانی و به‌ویژه انگلیس مکار در ۷۰ سال پیش صورت گرفت به همه صهیونیست‌ها در اقصی نقاط دنیا فراخوان داده شد در فلسطین جمع شوند و آرام‌آرام فلسطینی‌ها از خانه و کاشانه اخراج شدند.

نماینده مردم شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امروز دولت فاسد سعودی سرمدار تقویت اسراییل و تضعیف مسلمانان است، معامله قرن از همین الان با شکست مواجه شد و شعار امسال ما در روز قدس شکست معامله قرن و تثبیت آرمان‌های فلسطین است.

وی بیان کرد: صدای تزلزل و شکست اسراییل به‌روشنی دیده می‌شود، کشوری که در سال‌های اولیه شکست‌ناپذیری را به رخ مسلمانان می‌کشید امروز در مقابل حزب‌الله و مردم فلسطین شکست‌های متعددی خورده‌است، پیش‌بینی مقام معظم رهبری را باید روزشماری کنیم که در چند سال آینده در صفحه جغرافیای دنیا نقطه‌ای به اسم اسراییل نخواهیم داشت.

ملکشاهی گفت: داعش در زمانی که به‌راحتی توانست قسمت اعظم کشورهای سوریه و عراق را اشغال کند و به مرزهای ما نزدیک شده‌بود استراتژی کشور ما بر این قرار گرفت که در پاره‌ای از مرزها با آنان مقابله بشود، امروز ما هیچ نقطه‌ای را نداریم که در اشغال داعشی‌ها باشد. با بصیرتی که مقام معظم رهبری و مسئولان داشتند آسیبی به کشور ما از سمت داعش وارد نشد.

نماینده مردم شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ان‌شاءالله غده سرطانی اسراییل از بین خواهد رفت، خاطرنشان کرد: بلافاصله یک سال بعد از انقلاب با تدبیر امام راحل(ره) جمعه آخرین ماه مبارک رمضان به روز قدس نامگذاری شد، این روز، روز تقویت‌کننده نیروهای مقاومت در مقابل اسراییل است و بدترین روز برای اسراییل همین روز قدس است.