بازدیدها: 6رئیس اداره راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای شهرستان رومشکان گفت: ایمن‌سازی و آسفالت کریدور غرب به جنوب کشور آغاز شده‌ است. حسن فاضلیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کوهدشت اظهار داشت: محور بابازید به پل سیمره با وجود گردنه‌های خطرناک یکی از محورهای حادثه‌خیز لرستان محسوب می‌شود که ایمن‌سازی این محور در سال ۹۸ با […]

بازدیدها: 6

رئیس اداره راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای شهرستان رومشکان گفت: ایمن‌سازی و آسفالت کریدور غرب به جنوب کشور آغاز شده‌ است.

حسن فاضلیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کوهدشت اظهار داشت: محور بابازید به پل سیمره با وجود گردنه‌های خطرناک یکی از محورهای حادثه‌خیز لرستان محسوب می‌شود که ایمن‌سازی این محور در سال ۹۸ با اعتبار پنج میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: محور بابازید-پل سیمره به‌صورت روزانه محل تردد حدود  پنج هزار و ۶۰۰ دستگاه خودرو به‌صورت رفت‌ و برگشت و نفت‌کش‌های عراقی است که هموارسازی و آسفالت این محور با توجه به اینکه به‌عنوان یک جاده ترانزیتی مطرح است توسط اداره راهداری شهرستان رومشکان آغاز شده‌ است.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای رومشکان در بخشی دیگر از سخنان خود عنوان کرد: پس‌ از بارش برف اخیر در این شهرستان چهار اکیپ راهداری با تمام ماشین‌آلات سبک و سنگین به‌حالت آماده‌باش درآمد و با تلاش راهداران ۴۰کیلومتر از محورهای مواصلاتی رومشکان در چند نوبت برف‌روبی شد.

 

منبع:تسنیم(ایمن سازی جاده رومشکان)