بازدیدها: 12درمنان فرماندار رومشکان گفت: کشاورزان این شهرستان محصولات زراعی خود را برای فروش به استان همجوار ایلام می‎برند.  به گزارش ایسنا منطقه لرستان، نورالدین درمنان در جلسه هماهنگی برداشت غلات استان اظهار کرد: هم اکنون با شروع فصل برداشت محصولات کشاورزی به روزرسانی باسکول‎ها در رومشکان ضروری است.  وی با بیان اینکه قبلا هم […]

بازدیدها: 12

درمنان فرماندار رومشکان گفت: کشاورزان این شهرستان محصولات زراعی خود را برای فروش به استان همجوار ایلام می‎برند. 

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، نورالدین درمنان در جلسه هماهنگی برداشت غلات استان اظهار کرد: هم اکنون با شروع فصل برداشت محصولات کشاورزی به روزرسانی باسکول‎ها در رومشکان ضروری است. 

وی با بیان اینکه قبلا هم این موضوع را مطرح کردیم اما نتیجه‎ای نگرفتیم، افزود: با توجه به ایرادی که وجود دارد کشاورزان این شهرستان محصول خود را برای فروش به استان ایلام می‎برند. 

درمنان با اشاره به تخریب پل رماوند گفت: تنها راه ارتباطی با مرکز شهرستان این پل بود که تخریب شد و مرکز خریدی نیز در این منطقه نداریم. 

فرماندار رومشکان با بیان اینکه رماوند با مرکز ۵۰ کیلومتر فاصله دارد، افزود: هزینه حمل باری که به کشاورزان داده می‎شود ۲۵ هزار تومان بوه که کم است برای همین تولیدشان را به ایلام می‎فرستند. 

به گفته وی روستاهای چم امیر و بن‎هر نیز راه ارتباطی ندارند. 

درمنان بر لزوم بازنگری در هزینه حمل و نقل محصولات کشاورزان این منطقه تاکید کرد