فرمانده انتظامی استان از کشف ۴ هزار و ۳۵۰ کیسه کود شیمیایی قاچاق به ارزش ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال شهرستان” رومشکان” خبر داد .

بازدیدها: 61

سردار  “حاجی محمد مهدیان نسب ” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا ماموران انتظامی  شهرستان ” رومشکان”  با انجام کار اطلاعاتی  ۲ باب  مغازه که اقدام به انبار کود شیمیایی قاچاق کردند  شناسایی و با  هماهنگی مقام  قضائی و با حضور نمایندگان اداره تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف به محل اعزام شدند .

وی تصریح کرد : ماموران در بازرسی  از ۲ باب  مغازه ۴ هزار و ۳۵۰ کیسه کود شیمیایی قاچاق  فاقد هرگونه مجوز کشف و مغازه ها را پلمب کردند.

فرمانده انتظامی استان لرستان با بیان دستگیری یک نفر اعلام داشت :  کارشناسان  ارزش کود های کشف شده را  ۴ میلیارد و ۷۰۰  میلیون ریال  برآورد کردند و  متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع ذی صلاح معرفی شد.

سردار مهدیان نسب  در پایان از شهروندان خواست ؛ در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز توسط افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

انتهای خبر // پایگاه خبری پلیس ایران