در جلسه ای که به مناسبت روز شهرداری برگزار شد ، آرش حاتمی نام‌گذاری ۱۴ تیر به عنوان روز شهرداری‌ها را فرصتی برای پاسداشت تلاش کارمندان، مدیران و نیروهای زحمت‌کش خدماتی دانست که برای خدمت به مردم و حل مشکل شهروندان در تمامی ساعات شبانه‌روز، آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

بازدیدها: 140

به گزارش خبرنگار طرهان نیوز در جلسه ای که به مناسبت روز شهرداری برگزار شد ، آرش حاتمی نام‌گذاری ۱۴ تیر به عنوان روز شهرداری‌ها را فرصتی برای پاسداشت تلاش کارمندان، مدیران و نیروهای زحمت‌کش خدماتی دانست که برای خدمت به مردم و حل مشکل شهروندان در تمامی ساعات شبانه‌روز، آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

شهردار شهر چغابل اظهار داشت: شهرداری افتخار دارد که بهترین نیروها، کارکنان و به ویژه بهترین کارگران را در اختیار دارد و شهری که ما با آسودگی خاطر در آن زندگی می‌کنیم به واسطه زحمات شبانه‌روزی این عزیزان است.

وی با اشاره به اقدامات مدیریت شهری در موضوعات مختلف من‌جمله مقابله با شیوع بیماری کووید ۱۹، بیان داشت: تلاش کارکنان شهرداری در کنار جان‌فشانی کادر درمانی در مبارزه با ویروس منحوس کرونا از اولین ساعات اعلام شیوع این بیماری تا به امروز ستودنی و قابل‌تقدیر است و تلاش آنها و خدمت به مردم مصداق عبادت است.

آرش حاتمی این روز به تمامی تلاشگران عرصه مدیریت شهری، از تلاش‌های کارکنان شهرداری که با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به عموم شهروندان موجب رشد و پیشرفت شهر می‌شوند صمیمانه تقدیر و تشکر کرد و از خداوند منان توفیق روزافزون توأم باسعادت و بهروزی را برای این زحمتکشان خواستار شد.
در پایان، آقای حاتمی روز قلم را به همه اهل نوشتن و نگارش و خبرنگاران تبریک گفت و با اهدا لوح سپاس از خبرنگارن شهرستان رومشکان قدرانی نمود.

انتهای خبر/

  • منبع خبر : طرهان نیوز